Реєстрація КОРО (книга обліку розрахункових операцій, - прим. ред.) здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Товар зі знижкою від юрособи: коли у фізособи виникає додаткове благо".
Так, КОРО реєструється на кожну окрему господарську одиницю. При цьому КОРО, що реєструються одночасно, не обмежується. При реєстрації першої КОРО на окрему господарську одиницю в контролюючому органі їй присвоюється фіскальний номер.
Як зазначається, для реєстрації першої та наступних КОРО на господарську одиницю в контролюючому органі суб’єкт господарювання або представник суб’єкта господарювання подає до цього органу, зокрема, заяву про реєстрацію КОРО та/або розрахункової книжки за формою №1-КОРО.
Водночас, за бажанням суб’єкта господарювання, на одну господарську одиницю можна реєструвати кілька перших КОРО для використання в окремих місцях проведення розрахунків. Такі КОРО реєструються в інформаційній системі ДФС та отримують фіскальний номер на кожну КОРО.
За інформацією Вісника ДФСУ.