09 вересня 2024, 19:08

Як родинам безвісти зниклих та незаконно ув’язнених українців отримати соціальну підтримку

Пресслужба Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики пропонує 12 першочергових соціальних послуг та програм підтримки для родин, які очікують рідну людину з полону або ж чиї рідні вважаються зниклими безвісти. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Світовий банк профінансує закупівлю комп'ютерної техніки для Пенсійного фонду: відкриті торги"

Всі ці послуги призначені для того, щоб допомогти людині, звільненій з полону, членам її родини та членам родин військовополонених отримати професійну соціальну підтримку. Для кожної звільненої з полону людини та її родини визначається фахівець - кейс-менеджер, який допомагає в організації соціальних послуг та інших допомог. 

“Для того, щоб дійсно бути поміччю українським родинам у таких обставинах, Міністерство соціальної політики працює над програми допомоги та підтримки - це може бути і психологічна підтримка в наших центрах соціальної служби,або у центрах життєстійкості чи санаторно-курортне лікування. Закликаємо скористатися цими програмами”, - сказала заступниця міністра соціальної політики Уляна Токарєва. 

Соціальні послуги та допомоги доступні і можуть бути активовані на будь-якому етапі: членами родини під час очікування, а також людиною  після звільнення, під час реабілітації та за місцем проживання.

Членам родин таких громадян послуги надаються під час перебування їхніх рідних у полоні та після звільнення їхніх рідних. 

Міністерство соціальної політики розробило ліфлет, де зібрана вся інформація про послуги та допомоги родинам полонених, незаконно ув’язнених та безвісти зниклих.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати