12 січня 2021, 16:48

Як працюють нотаріуси під час карантину

Нотаріальна палата України

Нотаріальна палата України у зв'язку із запровадженням додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 до 25 січня 2021 року зазначає, що обмежувальні заходи запроваджено відносно суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування населення, культури і проведення масових заходів, приймають відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, в інших закладах розважальної діяльності, спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, діяльності непродовольчих ринків, закладів освіти.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як достроково припинити самоізоляцію після новорічних подорожей?".

Зазначається, що нотаріуси не є суб’єктами господарювання відповідно до Господарського кодексу України, а виконують виключно делеговані державою функції, визначені чинним законодавством, тобто не входять до переліку суб’єктів, на яких поширюються обмежувальні заходи, встановлені пунктом 3 Постанови № 1236.

Вчиняючи нотаріальні дії, нотаріус фактично функціонує як об’єкт критичної інфраструктури та забезпечує фізичних та юридичних осіб діями, необхідними для захисту їх конституційних прав.

В той же час, робота кожної нотаріальної контори (нотаріуса) повинна бути організована з дотриманням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та здійсненням усіх можливих профілактичних заходів, зокрема маскового режиму та дотримання дистанції.

Також інформується, що в роботі НПУ не передбачається запровадження обмежувальних заходів у цей період.

Нагадаємо, у МОЗ пояснили, чим можна торгувати в магазинах та кіосках.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати