09 січня 2021, 9:59

Як достроково припинити самоізоляцію після новорічних подорожей?

Центр громадського здоров’я України

Центр громадського здоров’я України на своїй сторінці у Facebook інформує як достроково припинити самоізоляцію людям, що повертаються з новорічних подорожей з-за кордону.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У МОЗ пояснили, чим можна торгувати в магазинах та кіосках".

1. Зробіть ПЛР-тест у верифікованій лабораторії України.

Є визначений перелік лабораторій, які мають доступ до електронної системи Центру громадського здоров’я. Лабораторії, яких немає в переліку, не мають доступу до системи, а отже не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток "Дій вдома".

Перелік лабораторій за посиланням.

2. Дані про негативний результат вносить лабораторія самостійно.

Будь-які відомості про негативний результат ПЛР-тестування, надіслані на пошту, повідомленням у соцмережах, надані телефоном тощо, до роботи не приймають. Результат дослідження лабораторія має ввести в електронну базу даних.

Зазначається, що номер телефону має відповідати номеру, для якого активовано застосунок "Дій вдома", і має бути записаний у правильному форматі, усі поля форми мають бути заповнені. Одна особа = один номер телефону (допускається іноземний номер).

За коректність/оперативність внесення даних відповідають лабораторії, що здійснюють тестування.

Для довідок: відділ організації лабораторної роботи ЦГЗ, 044 294 64 99. 

3. Дані електронної платформи синхронізуються із сервісом "Дій вдома" автоматично. Синхронізація відбувається щогодини, без вихідних.

Зокрема, Центр громадського здоров’я не опрацьовує дані в ручному режимі.

  • З усіх питань щодо введення або редагування даних необхідно звертатися до лабораторії, яка виконала тестування.
  • З усіх питань щодо роботи "Дій вдома" звертайтеся до Міністерства цифрової трансформації, що є адміністратором застосунку.
  • З питань порядку перетину кордону звертайтеся до Державної прикордонної служби України.

У Центрі громадського здоров’я наголошують, що якщо Ви маєте результати негативного тесту ПЛР, виконаного за кордоном (є інформація англійською чи українською), але прикордонники змусили встановили застосунок "Дій вдома" - надішліть запит до Центру громадського здоров’я на адресу contact@phc.org.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати