Стаття 251 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає різні способи вручення судового рішення: шляхом надсилання засобами поштового зв’язку, в електронній формі, наручно.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Неналежне виконання зобов’язань - недостатня підстава для висновку про вчинення шахрайства, - ККС ВС".
Про це повідомляє Судова влада України.
Так, для отримання копії судового рішення, слід звертатися із письмовою заявою на офіційну адресу суду через: засоби поштового зв’язку (вул. Козацька, 42, м. Хмельницький, 29009); електронну пошту (inbox@adm.km.court.gov.ua); особистий кабінет користувача у системі «Електронний суд».
Заява має містити такі реквізити:
- для юридичних осіб - повне найменування, місцезнаходження, ідентифікаційний код ЄДРПОУ, для фізичних осіб - ім’я (прізвище, ім’я та по батькові), місце проживання чи перебування, за потреби;
- найменування суду, до якого заява подається;
- номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів);
- зміст прохання заявника;
- дата, підпис, прізвище, ім’я, по батькові.
Також копії судових рішень буде направлено на вказану у заяві поштову адресу. Додатково судове рішення може надсилатися і на електронну пошту - для цього заявнику варто вказати у заяві відповідне прохання та електронну адресу.
Нагадаємо, Мін'юст спростило доступ громадян до інформації з Держреєстру обтяжень рухомого майна.