14 лютого 2020, 17:33

ВС захистив право ІВ на знак для товарів і послуг "Аскорбінка"

Прес-служба Верховного Суду

ПрАТ "Київський вітамінний завод" звернулося з позовом до ТОВ "Доміле" про припинення порушення прав інтелектуальної власності позивача на знак для товарів і послуг "Аскорбінка" шляхом припинення використання всіма доступними способами (експорт, імпорт, зберігання, пропонування до продажу, продаж, реалізацію, рекламування) товарів із нанесеними на їх упаковку, в якій міститься такий товар, вивіску, пов’язану з ним, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет, позначеннями "Аскорбінка", виробництва відповідача, схожими до ступеню сплутування із зареєстрованим знаком для товарів і послуг "Аскорбінка" згідно зі Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг № 52815 від 15 серпня 2005 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄСПЛ присудив €7 тис. адвокатові, якого позбавили свідоцтва за сварки із суддею".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

На думку ПрАТ "Київський вітамінний завод", присутність на ринку товарів, маркованих однаковими (схожими) позначеннями, призводить до ситуації, коли зареєстрований знак для товарів і послуг може втратити розрізняльну здатність внаслідок його використання різними виробниками ("Аскорбінка" виробництва ПрАТ "Київський вітамінний завод" та "Аскорбінка" виробництва ТОВ "Доміле").

Як зазначається, Господарський суд Київської області рішенням від 5 вересня 2019 р., залишеним без змін постановою Північного апеляційного господарського суду від 25 листопада 2019 р., позов задовольнив. 13 лютого 2020 р. Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду, розглянувши справу, залишив касаційну скаргу ТОВ "Доміле" без задоволення.

Детальніше ознайомитися зі справою №911/896/19 можна тут і тут.

Нагадаємо, зареєстровано Вищий суд з питань інтелектуальної власності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати