22 серпня 2019, 14:56

ВС почав розгляд справи Романа Насірова до ДФС щодо його повноважень на посаді керівника

Судова влада України

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду почав розгляд касаційних скарг у справі за позовом Романа Насірова до Державної фіскальної служби України про встановлення наявності та відсутності повноважень позивача як суб’єкта владних повноважень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП внесе Президентові подання про призначення судді Індустріального районного суду".

Про це повідомляє прес-служба суду, зазначає Судова влада України.

Справа розглядається за касаційними скаргами ГПУ в особі заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро України, Акціонерного товариства "Укргазвидобування".

Так, під час судового засідання позивач подав клопотання про надання йому додаткового часу для ознайомлення з матеріалами справи і просив відкласти її розгляд. Особи, які подали касаційні скарги, не заперечували проти відкладення розгляду справи.

Задовольнивши клопотання позивача і його представника, заслухавши думку всіх учасників процесу, ВС відклав розгляд справи на 12 вересня 2019 р.

З рішеннями у справі №826/7320/17 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати