03 вересня 2020, 14:40

ВРУ підтримала законопроект щодо звільнення інвесторів від в’їзного мита

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону 3762 "Про внесення зміни до розділу XXІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Звільнення інвесторів від оподаткування: Рада прийняла за основу законопроект".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, законопроект розроблено з метою стимулювання залучення в економіку України стратегічних інвесторів, підвищення інвестиційної привабливості України, а також зростання конкурентоспроможності економіки України через запровадження державної підтримки великих інвестиційних проєктів.

Зокрема, законопроектом пропонується з 1 січня 2021 року до 1 січня 2035 року (але не більше строку та обсягу надання державної підтримки, визначених у спеціальному інвестиційному договорі) звільнити від оподаткування ввізним митом устаткування (обладнання), що ввозитиметься на митну територію України інвестором для реалізації інвестиційного проекту зі значними інвестиціями в рамках виконання спеціального інвестиційного договору, укладеного відповідно до Закону України "Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями". При цьому таке устаткування (обладнання) повинно бути новим і виготовленим не раніше ніж за 3 роки до дати реєстрації інвестиційного проекту зі значними інвестиціями.

Так, перелік та обсяги такого устаткування (обладнання) визначатимуться Урядом України разом із укладенням відповідного спеціального інвестиційного договору.

Під час доопрацювання до другого читання у новому пп. 15 п. 4 розділу ХХІ Митного кодексу України мають бути вказані коди товарів згідно з УКТЗЕД, на які може розповсюджуватися передбачене цим проектом Закону звільнення від оподаткування ввізним митом.

Нагадаємо, ВРУ прийняла за основу законопроект про Бюро економічної безпеки.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати