30 вересня 2020, 13:41

ВРУ не визнає легітимність місцевих виборів в АР Крим

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Прийнято Постанову № 4109 «Про Заяву Верховної Ради України щодо невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі»


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ відмінила грошові виплати за донорство крові"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

У Заяві Верховна Рада України заявляє протест у зв’язку з черговим незаконним проведенням 13 вересня 2020 року російською окупаційною адміністрацією так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, зокрема «виборів губернатора Севастополя» та «довиборів депутатів» до так званих «державної ради Республіки Крим» та «Сімферопольської місцевої ради».

Верховна Рада України також висловлює вдячність міжнародним партнерам, які вже заявили про невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі і звертається до членів парламентів іноземних держав та міжнародних парламентських організацій, які цього ще не зробили, дати принципову оцінку незаконним діям Російської Федерації, утриматися від будь-яких контактів з незаконними органами російської окупаційної адміністрації та її представниками.

У Заяві також міститься заклик до демократичних країн світу зміцнювати зусилля з метою припинення окупації Криму, зокрема продовжуючи та посилюючи міжнародний політичний та економічний тиск на Російську Федерацію з метою відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, у тому числі розширюючи обмежувальні заходи, пов’язані із тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Верховна Рада України доручила Голові Верховної Ради України забезпечити невідкладне направлення тексту Заяви до національних парламентів іноземних держав, міжнародних організацій та їхніх парламентських асамблей.

Нагадаємо, Президент вивів Вітольда Фокіна зі складу ТКГ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати