07 грудня 2023, 16:34

ВРП звільнила з посади державної служби Голову ДСА України

Преслужба ВРП

Сьогодні, 7 грудня 2023 року, Вища рада правосуддя вирішила притягнути Голову Державної судової адміністрації України Олексія Сальнікова до дисциплінарної відповідальності у виді звільнення з посади державної служби.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «У ВРП завершився розподіл скарг щодо дисциплінарного проступку судді»

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Рішення прийнято на підставі відповідної пропозиції Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя з висновком про наявність у діях Голови ДСА України Сальнікова О.О. дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 65 Закону України «Про державну службу» - порушення Присяги державного службовця.

Як зазначено в пропозиції, порушення Присяги державного службовця полягало у протиправних діях щодо використання статусу державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «А» в системі правосуддя, в неправомірних приватних інтересах інших осіб, що створює конфлікт між приватними та публічними інтересами, суперечить покладеним на держслужбовця службовим обов’язкам, підриває довіру до нього як до носія влади і до посади Голови ДСА України та призводить до тяжких наслідків у вигляді приниження авторитету ДСА України, як державного органу в системі правосуддя та державних органів загалом.

Вища рада правосуддя вважає обґрунтованим висновок Комісії про наявність у діях Голови ДСА України Сальнікова О.О. складу вказаного дисциплінарного проступку.

Згідно із частиною першою статті 77 Закону України «Про державну службу» рішення про накладення на державного службовця дисциплінарного стягнення приймає суб’єкт призначення.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати