20 серпня 2019, 16:21

ВРП відмовилася відсторонити Павла Вовка з посади судді ОАСК

Сьогодні, 20.08.2019 р., Вища рада правосуддя розглянула клопотання заступника Генерального прокурора Сергія Кізя про тимчасове відсторонення судді Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обшуки в ОАСК: що нового (ОНОВЛЕНО)".

Так, за результатами розгляду клопотання ВРП вирішила відмовити у тимчасовому відстороненні Павла Вовка з посади судді ОАСК.

Також на засіданні пан Вовк зазначив, що з 1 серпня 2019 р. склав із себе повноваження голови суду. "По-перше, наразі я перебуваю у відпустці. По-друге, я не виконую повноваження голови ОАСК, знявши за власним бажанням себе з посади", - повідомив Павло Вовк. В.о. суду призначено Володимира Келеберду.

Крім цього, до порядку денного включено розгляд клопотань про тимчасове відсторонення судді ОАСК Ігоря Погрібніченка, а також судді Суворовського районного суду міста Одеси Івана Шепітка від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

З онлайн-трансляцією засідання ВРП можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, ГПУ розпочала досудове розслідування щодо обшуків в ОАСК.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати