21 березня 2019, 14:53

ВРП призначила голову Служби судової охорони

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя ухвалила призначити Бондаря Валерія Івановича на посаду Голови Служби судової охорони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "ВРП внесе Президентові подання про призначення суддів ВС".

Доповідач - Голова ВРП Ігор Бенедисюк - нагадав, що відповідно до ч. 3 ст. 161 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" керівництво діяльністю Служби судової охорони здійснює Голова Служби судової охорони, який призначається на посаду за результатами відкритого конкурсу і звільняється з посади ВРП.

Так, на засіданні Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників за результатами загального рейтингу кандидатів переможцем конкурсу визначено Бондаря В.І. (протокол засідання Комісії від 12 грудня 2018 р. №2).

Відповідно до статей 56-58 Закону України "Про запобігання корупції" та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2015 р., Національним агентством України з питань державної служби України було організовано проведення спеціальної перевірки щодо Бондаря В.І.

За результатами перевірки інформації, яка б перешкоджала зайняттю Бондарем В.І. посади з відповідальним або особливо відповідальним становищем, або посади з підвищеним корупційним ризиком, не виявлено. За результатами перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", проведеної Головним управлінням Національної гвардії України, встановлено, що до Бондаря В.І. не застосовуються заборони, передбачені частинами 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади".

Нагадаємо, ВККС визнала 13 суддів такими, що відповідають займаній посаді.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати