15 грудня 2021, 9:38

ВРП надала РСУ та Етичній раді висновки щодо кандидатів у члени ВРП для обрання з’їздом суддів

Пресслужба ВРП

13 грудня 2021 року секретаріат Вищої ради правосуддя надіслав Раді суддів України, а також Етичній раді копії висновків про результати спеціальної перевірки кандидатів на посади членів ВРП, а також копії висновків про відповідність кандидата та його документів вимогам, встановленим Законом України «Про Вищу раду правосуддя».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП доповнила перелік осіб, яким надано дозвіл на повний доступ до ЄДРСР"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Згідно з частиною сьомою статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» секретаріат Вищої ради правосуддя забезпечує проведення спеціальної перевірки стосовно кандидатів на посади членів ВРП відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Та передає органу, який скликає відповідний з’їзд або конференцію, а також Етичній раді висновок про результати спеціальної перевірки кандидата і висновок про відповідність кандидата та його документів вимогам, встановленим Законом України «Про вищу раду правосуддя».

У відповідності до вказаних вимог секретаріат ВРП надіслав копії висновків відносно Фоміна В.А., Грушковської Л. Ю., Кушніра І.В., Шаповалової  І.С., Костенка В.Г, Нероди Л.М., Могильного О.П., Калугіної І.О.

Висновки стосовно інших кандидатів будуть оперативно надаватися Раді суддів України та Етичній раді після отримання відповідей на запити за результатами здійснення спеціальної перевірки.

Нагадаємо, відповідно до Рішення РСУ № 61 від 13.12.2021 «Щодо доцільності проведення XIX позачергового з'їзду суддів України в грудні 2021 року» проведення з'їзду, до порядку денного якого було включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя, відкладено.

Дату проведення з’їзду суддів України буде визначено додатково.

10 грудня 2021 року з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, до порядку денного якого було включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя, був вимушений зробити перерву у своїй роботі, оскільки Етична рада не надала ні з’їзду, ні ВРП висновків щодо кандидатів та перелік рекомендованих кандидатів для обрання членами ВРП. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати