10 грудня 2021, 16:21

З’їзд науковців зробив перерву у роботі через ненадання Етичною радою списку кандидатів для обрання членів ВРП

Пресслужба ВРП

Сьогодні відкрився з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, до порядку денного якого було включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Етична рада затвердила необхідні документи для початку перевірки кандидатів та діючих членів ВРП"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Однак з’їзд був вимушений зробити перерву у своїй роботі, оскільки Етична рада не надала ні з’їзду, ні ВРП висновків щодо кандидатів та перелік рекомендованих кандидатів для обрання членами ВРП. Тривалість перерви не визначено, адже коли саме Етична рада надасть документи, не відомо.  

Відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» голосування проводиться виключно за кандидатів у члени Вищої ради правосуддя, які подали документи у порядку, встановленому цим Законом, відповідають вимогам, визначеним статтею 6 цього Закону, та включені до списку кандидатів, рекомендованих Етичною радою для обрання на посаду члена Вищої ради правосуддя.

Вирішено звернутися до ВРП та Етичної ради з інформацією про те, що з’їзд розпочав роботу і оголосив перерву через вказані обставини. Після отримання від Етичної ради списку рекомендованих кандидатів, роботу з’їзду буде продовжено.

Відеозапис обговорення зазначеного питання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати