10 грудня 2021, 14:57

ВРП доповнила перелік осіб, яким надано дозвіл на повний доступ до ЄДРСР

Пресслужба ВРП

Вища рада правосуддя 9 грудня 2021 року затвердила зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень. Порядок ведення вказаного Реєстру затверджується Вищою радою правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Етична рада не надала перелік кандидатів для обрання членами ВРП"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Відповідно до частини шостої статті 4 Закону України «Про доступ до судових рішень» право на доступ до інформаційних ресурсів Реєстру мають посадові чи службові особи, визначені порядком ведення Реєстру.

18 грудня 2021 року до Вищої ради правосуддя надійшло звернення Офісу Генерального прокурора із проханням внести зміни до Порядку в частині надання уповноваженим особам Офісу Генерального прокурора повного доступу до інформаційних ресурсів ЄДРСР.

Відповідно до Закону України «Про прокуратуру» у структурі Офісу Генерального прокурора діє Генеральна інспекція, працівники якої згідно з пунктом 7 Порядку організації роботи з питань внутрішньої безпеки в органах прокуратури України мають право у встановленому законодавством порядку отримувати доступ до автоматизованих інформаційних систем Генеральної прокуратури України, інших державних органів.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя вирішила надати дозвіл на повний доступ до інформаційних ресурсів Реєстру та електронних примірників судових рішень уповноваженим особам Офісу Генерального прокурора та внести відповідні зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати