09 грудня 2021, 17:44

ВПО зможуть змінити місце свого проживання/перебування онлайн на порталі Дія

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 9 грудня 2021 року ухвалив рішення, яке дозволить внутрішньо переміщеним особам змінити місце свого фактичного проживання/перебування онлайн. Для цього буде достатньо зайти на портал Дія, заповнити заявку, підписати її електронним підписом та надіслати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як не стати екобіженцем?"

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Незабаром для зміни місця фактичного проживання/перебування не треба буде стояти у чергах до органів соціального захисту населення або ЦНАПів. Завдяки новому цифровому продукту, який ми розробили спільно з Мінцифри та Мінсоцполітики, ВПО зможуть швидко та зручно подати відповідну заявку через портал Дія. Після отримання повідомлення на порталі Дія про результат розгляду заявки, оновлена електронна довідка ВПО із зазначенням нового місця фактичного проживання/перебування згенерується у мобільному додатку Дія, яку можна буде пред'являти за місцем вимоги», - сказав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Снавер Сейтхалілєв.

При цьому, паралельно збережеться можливість отримати оновлену довідку ВПО в уповноважених органах або у ЦНАПах за фактичним місцем проживання/перебування.

Впровадження електронних послуг для ВПО на Порталі Дія реалізується в рамках проекту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Проект підтримки Дія)», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати