27 квітня 2020, 14:19

ВП ВС відклала розгляд касаційних скарг у справі Суркісів

Прес-служба Верховного Суду

Велика Палата ВС відклала розгляд касаційних скарг у справі за позовом І.Суркіса, Г.Суркіса, Р.Суркіса, С.Суркіс, М.Суркіс та П.Ковалик до НБУ та ПАТ "КБ "Приватбанк".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС розглянув справу щодо виплати поліцейським грошової компенсації за невикористану відпустку".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Зазначається, що 27 квітня 2020 року Велика Палата Верховного Суду відклала розгляд касаційних скарг Національного банку України, ПАТ "КБ "Приватбанк" та Міністерства фінансів України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 травня 2017 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 6 листопада 2017 року у справі № 826/20221/16 (провадження 11-1459апп18) за позовом І.Суркіса, Г.Суркіса, Р.Суркіса, С.Суркіс, М.Суркіс та П.Ковалик до Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, уповноважених осіб Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ "КБ "Приватбанк", ПАТ "КБ "Приватбанк", Міністерства фінансів України та ПАТ "Укргазбанк" про визнання протиправними та скасування рішень, поворот їх виконання.

Так, розгляд справи був відкладений у звʼязку зі зверненням суддів ВП ВС до Вищої ради правосуддя та Генпрокуратури щодо втручання в їхню діяльність, пов’язану з розглядом вказаної справи.

Про подальший розгляд справи № 826/20221/16 буде повідомлено додатково.

У ВС нагадали, що ухвалою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 13 грудня 2018 року вказану вище справу було передано на розгляд ВП ВС. Це рішення мотивовано тим, що учасники справи, зокрема посилаються на порушення судами попередніх інстанцій норм процесуального права. 16 січня 2019 року ВП ВС прийняла до розгляду справу за цими касаційними скаргами.

Нагадаємо, ВС вказав на необхідність правильного визначення правового статусу зберігача.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати