26 січня 2021, 14:26

Володимир Новіков просить ОАСК поновити його на посаді у НАБУ

Прес-служба ОАСК

Володимир Новіков просить суд поновити його на посаді у НАБУ, а також визнати протиправним та скасувати розпорядження про його звільнення з Бюро, датоване груднем 2020 року, за підписом А.Ситника. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Читайте також: "ОАСК просять скасувати фіксовану ціну на електроенергію, встановлену Урядом для побутових споживачів".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Окрім цього, позивач просить визнати протиправним та скасувати наказ в частині прийнятого рішення щодо затвердження висновку результатів оцінювання службової діяльності Володимира Новікова.

У позовній заяві позивач зазначає, що не погоджується із оскаржуваними наказом та розпорядженням, вважає їх незаконними, протиправними, такими, що не мають документального підтвердження, не відповідають фактичним обставинам, зробленими виключно на припущеннях та з порушенням норм законодавства, підписаними особою, яка не має відповідних службових повноважень у зв'язку з їх втратою на підставі рішення Конституційного Суду України.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження конкурсу на посаду керівника ЗАлК.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати