22 січня 2021, 13:39

ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження конкурсу на посаду керівника ЗАлК

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження оголошення Фондом державного майна України конкурсного відбору на посаду генерального директора АТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат". Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження.

Читайте також: "Оскарження впровадження Урядом е-реєстру будівельної діяльності: ОАСК відкрив провадження у справі".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, позивач просить суд визнати незаконними дії Фонду щодо оголошення конкурсу на посаду керівника вказаного підприємства та зобов’язати Фонд утриматись від його проведення. Серед інших вимог позову – встановити відсутність повноважень Фонду державного майна України щодо оголошення та проведення конкурсного відбору претендентів на вакантну посаду генерального директора АТ "ЗАлК".

Разом з тим, ОАСК відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення, а саме – у зупиненні проведення вказаного конкурсного відбору та зупиненні дії Наказу Фонду від 14.08.2020, яким було утворено Постійну конкурсну комісію з проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки. Такі вимоги містились у заяві, яка була подана разом із позовом. Суд встановив, що заява про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову є непідтвердженою жодними доказами, а посилання позивача на неможливість подальшого відновлення його прав та інтересів без вжиття судом таких заходів – необґрунтованими. Суд ухвалив повністю відмовити у  задоволенні вказаної заяви.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження створення Морської адміністрації.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати