13 лютого 2020, 16:39

Водіям за безпечне керування авто платитимуть: як працює новий додаток?

Прес-служба Мінінфраструктури

За сприяння Міністерства інфраструктури в Україні створено перший електронний сервіс, який сплачує гроші за безпечне керування авто. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінінфраструктури планує розвантажити автошляхи".

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«За безпечне керування авто можна отримати кешбек. Стартап Штрафи UA розробив додаток, що повинен знизити кількість аварій на дорогах. Система дозволяє оцінити водіння конкретного водія і мотивувати не порушувати. За відповідальну поведінку на дорозі водій отримує нагороду – до 18% кешбека від суми страхування. Знижка формується неодноразово та постійно змінюється залежно від безпечності стилю водіння», – заявив Владислав Криклій.

За словами очільника Міністерства, сервіс «Безпечне водіння» запустився 10 січня і за місяць вже отримав понад 10 тис. користувачів.

«Перший рейтинг свого керування користувач побачить після виконання 10 поїздок.Стартап також розробив віджет для міст. Він дозволяє водіям, які прямують в інше місто, враховувати всі чинники та бути більш уважними в новій місцевості. Зараз додаток працює для IOS платформи, також розробники планують запуск для Android», – підкреслив Владислав Криклій.

Нагадаємо, в Україні створено транспортний портал е-послуг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати