11 лютого 2020, 17:48

Мінінфраструктури планує розвантажити автошляхи

Прес-служба Мінінфраструктури

У 2020 році планується розкрити потенціал річкових перевезень і максимально розвантажити автошляхи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Річкові перевезення мають зрости втричі, - Міністр інфраструктури".

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час Стратегічної зустрічі «Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування», присвяченої дорогам України,

“Дороги 2020 – будуємо та захищаємо. Це мотто дорожньої галузі цьогоріч. Ми хочемо з’єднати українців якісними та безпечними дорогами. Рекордне фінансування дорожнього будівництва у 2020 році дозволить відновити рекордну кількість кілометрів. Але ми маємо не тільки будувати та ремонтувати, а й захищати дороги. Починаємо розвантаження доріг. У 2020 році плануємо розкрити потенціал річкових перевезень і максимально розвантажити автошляхи”, – заявив Владислав Криклій.

За словами Міністра, 1 млн тонн вантажів, перевезених річкою, зменшує витрати на ремонт доріг на 1 млрд гривень впродовж 4 років.

“У 2019 річкові перевезення зросли на 20%. Цьогоріч плануємо покращити показники річкових перевезень. В цьому нам допоможе підтримка народних депутатів і ухвалення закону про внутрішні водні шляхи. Також ремонтуємо шлюзи Дніпровського каскаду, що дозволить переорієнтувати на річку додаткових 3 млн тонн експортних вантажів, та реалізовуємо проєкт Е-40, який дозволяє залучити 5-7 млн тонн транзитних вантажів. Водночас збільшуємо вантажопотік на Укрзалізниці”, – наголосив Владислав Криклій.

Очільник Міністерства також зауважив, що перезавантаження Укртрансбезпеки, що включає оновлення штату інспекторів, відеофіксацію їхніх дій і залучення представників областей та громадськості, сприятиме збереженню автодоріг.

Нагадаємо, в Україні створено транспортний портал е-послуг.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати