17 вересня 2020, 11:00

Внутрішньо переміщених осіб звільнять від сплати турзбору

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3103 "Про внесення зміни до статті 268 Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати туристичного збору внутрішньо переміщених осіб".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада попередньо підтримала надання кримчанам альтернативи у виборі суду для розгляду справ".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зокрема, Законом встановлено, що платниками туристичного збору не можуть бути особи, які взяті на облік як внутрішньо переміщені особи відповідно до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", у разі, якщо адреса їхнього фактичного місця проживання, зазначеного у довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, є адресою одного з місць проживання (ночівлі), визначених у пп. 268.5.1 п. 268.5 ст. 268 ПК (такими, зокрема, є: готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади; житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі)).

Податковий кодекс доповнено пп. 268.2.2 п. 268.2 ст. 268 підпунктом "з".

Нагадаємо, Рада продовжила мораторій на стягнення за валютною іпотекою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати