16 вересня 2020, 11:32

Рада продовжила мораторій на стягнення за валютною іпотекою

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3640 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" з урахуванням пропозицій Президента України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нардепи підтримали врегулювання законодавства щодо мікрокредитних договорів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

У прийнятому в новій редакції Законі враховані пропозиції Президента України щодо відтермінувати втрату чинності Законом України "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" до 21 квітня 2021 року (18 місяців з дня набрання чинності Кодексом України з процедур банкрутства);

Водночас пропонується, що за кредитним договором не може бути примусово без згоди власника відчужене майно, що віднесене до нерухомого житлового майна або об’єкт незавершеного житлового будівництва за умови, що таке нерухоме житлове майно використовується як місце постійного проживання позичальника/майнового поручителя або є об’єктом незавершеного житлового будівництва, за умови, що у позичальника або майнового поручителя у власності немає іншого нерухомого житлового майна.

Нагадаємо, парламент підтримав зменшення строку оприлюднення проектів рішень виборних органів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати