10 жовтня 2020, 9:29

Внесено зміни до переліку затверджених проектів, що реалізуються за рахунок ДФРР

Урядовий портал

9 жовтня на засіданні Уряду схвалено розроблений Мінрегіоном проект розпорядження щодо внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2020 році за рахунок коштів ДФРР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд підтримав законопроект щодо зміни правила видачі номерних знаків".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зміни рекомендовані на засіданні Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за кошти ДФРР, яка розглянула пропозиції від Вінницької, Донецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської та Чернігівської ОДА.

"Таким чином загалом буде розподілено понад 4,87 млрд грн з ДФРР на реалізацію 468 проектів регіонального розвитку. Області мають реалізувати до кінця року заплановані проекти. Такий перерозподіл дозволяє оперативно скорегувати їх перелік, а отже більш ефективно використати кошти ДФРР. Також перерозподіл дозволить успішно реалізувати проекти програми Президента "Велике будівництво", - зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нерозподілений залишок передбаченого регіонам обсягу Фонду становитиме близько 29,4 млн грн.

Нагадаємо, Уряд затвердив Критерії доступності виборчих дільниць для маломобільних осіб.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати