09 жовтня 2020, 19:12

МВС пропонує змінити правила видачі номерних знаків авто

Прес-служба МВС

Уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін ухвалив стратегію національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки".

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров, зазначає прес-служба МВС.

Проектом закону пропонується передати виготовлення номерних знаків для транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, та номерних знаків для разових поїздок суб’єктам господарювання.

"Раніше при реєстрації транспортного засобу людина отримувала свідоцтво про реєстрацію та номерний знак. Тепер отримуватиме лише свідоцтво, а вже автономер замовлятиме в тому місці, яке має право виготовляти його за державним стандартом. Наша ініціатива дає можливість громадянам на свій розсуд обирати комбінації номерних знаків, які є у вільному доступі, а не лише ті, які є в сервісному центрі МВС. Сподіваємося, народні депутати також підтримають законопроєкт і це буде ще один крок до спрощення процесу надання державних послуг", - зазначив Сергій Гончаров.

(для перегляду натисніть на зображення)

0003_(2)

0004_(1)

 

Так, передача суб’єктам господарювання функції виготовлення номерних знаків сприятиме економії державних коштів та спрощенню процедури надання адміністративних послуг, адже власник авто сам матиме можливість зайти в Електронний кабінет водія, знайти вільний номер та забронювати його. Крім того, передача даної функції суб’єктам господарювання сприятиме розвитку малого бізнесу.

Нагадаємо, Уряд затвердив Критерії доступності виборчих дільниць для маломобільних осіб.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати