04 квітня 2024, 15:47

ВККСУ опублікувала статистичні дані конкурсу до Вищого антикорупційного суду

Пресслужба ВККСУ

30 березня 2024 року завершено прийом документів для участі в конкурсі до Вищого антикорупційного суду. Загалом Вища кваліфікаційна комісія суддів України отримала документи 238 кандидатів, що виявили бажання взяти участь у конкурсі. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До конкурсу на 550 посад суддів апеляційних судів допущено 1 850 кандидатів"

Про це повідомляє пресслужба ВККСУ.

До Вищого антикорупційного суду Комісія отримала 153 пакети документів. До Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду було подано 85 пакетів документів. 

"Ми отримали велику кількість заяв на участь, таким чином маємо більше 10 кандидатів на посаду в першу інстанцію Вищого антикорупційного суду та більше 8 кандидатів на одну вакантну посаду в Апеляційній палаті ВАКС. Це дає нам гарний старт для проведення конкурсу на високому рівні, в якому буде можливість відібрати професійних та незалежних кандидатів до Вищого антикорупційного суду" - зазначив член ВККСУ, голова робочої групи щодо організації та проведення конкурсу на зайняття вакантних посад суддів ВАКС та АП ВАКС Олег Коліуш. 

Зі списком можна ознайомитися за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати