19 липня 2019, 17:35

ВККС відповіла на звернення ВРП щодо призначення конкурсу на заміщення вакантних посад суддів

Прес-служба ВККСУ

Ознайомившись із розповсюдженими ЗМІ повідомленнями про публічне звернення ВРП стосовно призначення конкурсу на зайняття вакантних посад суддів, ВККС повідомляє, що 02.07.2019 оголошено конкурс на зайняття вакантних посад суддів кандидатами, які перебувають у резерві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"03.07.2019 на офіційному вебсайті Комісії повідомлено про початок підготовки конкурсу на заміщення вакантних посад суддів шляхом переведення судді на посаду судді до іншого суду. Про перебіг підготовки зазначеного конкурсу членів ВРП було поінформовано під час робочих нарад.

05.07.2019 про підготовку конкурсу на заміщення вакантних посад суддів шляхом переведення судді до іншого суду також було повідомлено Раду суддів України.

На сьогодні Комісія завершує підготовчі заходи і планує вирішити питання щодо оголошення та проведення такого конкурсу наступного тижня", - йдеться в повідомленні ВККС.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати