22 березня 2019, 16:37

Визначено дату початку конкурсу на зайняття посади керівника апарату ВАС

Прес-служба ВРП

22 березня 2019 р. відбулося засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя, під час якого ухвалено надати ДСА України інформацію про строк подання документів кандидатами на зайняття посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя - керівника апарату Вищого антикорупційного суду, а також про час, дату та організацію проведення перевірки володіння іноземними мовами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "ВРП призначила голову Служби судової охорони".

Так, Комісія розглянула пропозиції Комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії "А" в системі правосуддя та ухвалила надати ДСА України інформацію про строк подання документів кандидатами на зайняття посади керівника апарату ВАС - з 10 квітня 2019 р. по 25 квітня 2019 р.

Також Комісія підтримала пропозицію Комітету:

  • затвердити рівень завдань, який повинен відповідати критеріям рівня володіння іноземною мовою "В1" за системою володіння іноземними мовами, що використовується в ЄС;
  • затвердити завдання та критерії оцінювання вирішення завдань для перевірки володіння іноземними мовами кандидатами на зайняття посад державної служби категорії "А" в системі правосуддя - керівника апарату ВАС.

Крім того, прийнято рішення залучити до участі у перевірці володіння кандидатами на зайняття вказаних посад іноземною мовою, що є однією з офіційних мов Ради Європи, експертів Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за сприяння Національного агентства України з питань державної служби. Також члени Комісії ухвалили рішення провести перевірку володіння іноземними мовами кандидатами на зайняття посад державної служби категорії "А" в системі правосуддя - керівника апарату ВАС 13 травня 2019 р. о 09:00 впродовж двох годин з моменту отримання ними завдань.

Конкурс на зайняття посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя - керівника апарату ВАС буде проведено 13 травня 2019 р. о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Студентська, 12-а (проведення тестування).

Нагадаємо, ВРП внесе Президентові подання про призначення суддів ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати