23 жовтня 2019, 11:27

Викрадення кабелю зв'язку потягне на 10 років з конфіскацією майна

Прес-служба Чернігівської місцевої прокуратури

Місцевий житель у листопаді минулого року, вирішивши легко здобути грошей, зайшов до під’їзду будинку № 76 по вул. Гончій у м. Чернігові та кусачками нарізав собі 188 метрів кабелю, вартістю 6574 гривні. Однак, чоловіку здалось, що цієї здобичі йому замало, у зв’язку з чим через тиждень він проник до підвального приміщення сусіднього будинку, де тими ж кусачками відрізав 87 метрів кабелю, вартістю 2213 гривень. Та на цей раз збагатитись йому не вдалось, оскільки на місці вчинення злочину його застав мешканець будинку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


В судовому засіданні обвинувачений вину згідно пред’явленого обвинувачення визнав повністю та погодився відшкодувати шкоду, спричинену злочинними діями ПАТ «Укртелеком».

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 22.10.2019 чоловіка засуджено за ч. 1 ст. 185, ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185 КК України та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України обвинуваченого звільнено від призначеного покарання зі встановленням іспитового строку у 2 роки.

Нагадаємо, в Україні хочуть посилити відповідальність за умимсне пошкодження телекомунікацій. А саме викрадення кабелю зв'язку потягне на 10 років з конфіскацією майна. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати