17 червня 2021, 19:11

Виконання рішень ЄСПЛ: у Раді Європи ухвалили резолюції та визначили наступні справи

Інформаційний ресурс «ECHR. Ukrainian Aspect»

Комітет міністрів Ради Європи опублікував останні окремі рішення, щодо виконання постанов і рішень Європейського суду з прав людини. Частина з них стосується України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляється на офіційному сайті Ради Європи, передає інформаційний ресурс «ECHR. Ukrainian Aspect».

З переліком можна ознайомитися за посиланням.

В ході засідання Комітет прийняв 37 рішень щодо 16 держав-членів, включаючи чотири проміжних резолюції по справі «Белл проти Бельгії», групі справ «Бекір-Уста і інші проти Греції», справі «Навальний проти Росії» і групі справ «Онер і Тюрк проти Туреччини».

Також Комітетом була прийнята 21 заключна резолюція щодо 77 постанов і рішень ЄСПЛ стосовно 17 країн.

Крім того, Комітет міністрів визначив орієнтовний перелік справ, які будуть розглянуті на його наступному засіданні, присвяченому виконанню постанов ЄСПЛ. Воно буде проходити 14-16 вересня 2021 року.

Проміжна резолюція – форма рішення, що ухвалюється Комітетом міністрів, спрямованого на подолання складних ситуацій, що вимагають особливої ​​уваги.

Заключна резолюція – рішення про зняття з контролю постанови у випадку, коли держава-відповідач вжила всіх необхідних заходів реагування на порушення, встановлені ЄСПЛ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати