28 березня 2023, 18:51

Виконання обов’язків Голови Служби судової охорони тимчасово покладено на Віктора Мороза

Пресслужба ВРП

Вища рада правосуддя вирішила покласти з 30 березня 2023 року, тимчасово, до призначення Голови Служби судової охорони у встановленому порядку, але не довше ніж до 30 липня 2023 року, виконання обов’язків Голови Служби судової охорони на начальника Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області, полковника Служби судової охорони Мороза Віктора Анатолійовича.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ВРП затвердила Методику відбору кандидатів на посаду члена ВККСУ»

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Відповідно до статті 161 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» керівництво діяльністю Служби судової охорони здійснює Голова Служби судової охорони, який призначається на посаду за результатами відкритого конкурсу і звільняється з посади Вищою радою правосуддя.

На сьогодні посада Голови Служби судової охорони є вакантною, а строк тимчасового виконання обов’язків за вказаною посадою спливає 29 березня 2023 року.

Пунктом 24 розділу VI Положення про проходження служби співробітниками Служби судової охорони, визначено, що у зв’язку зі службовою необхідністю на співробітника Служби судової охорони може бути покладено тимчасове виконання обов’язків за іншою рівнозначною або вищою посадою, а саме, вакантною за його згодою.

Строк тимчасового виконання обов’язків у такому випадку не повинен перевищувати чотирьох місяців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати