Відомі результати шостого розширеного засідання Організаційного комітету VII Національного конкурсу на краще юридичне видання, яке відбулося 4 жовтня 2024 року. Про це повідомили у Світовому конгресі українських юристів.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Європейський ринок злиттів та поглинань (M&A) демонструє ознаки відновлення".
З інформацією про перебіг конкурсу виступив голова Оргкомітету Микола Оніщук, який розповів, що національний конкурс розпочався 5 травня 2024 р. Цій події передувала робота Оргкомітету, який був утворений організаторами конкурсу – Світовим Конгресом українських юристів і Союзом юристів України.
Так, на конкурс до 10 вересня 2024 р. приймалися опубліковані юридичні видання, а також видання, що оприлюднені за допомогою електронних засобів у 2020-2024 рр. і висунуті на Конкурс вченими радами навчальних закладів та наукових установ, дирекціями видавництв і редакційними колегіями періодичних видань, колективами авторів чи окремими авторами за сьома номінаціями, зокрема:
1) юридичні колективні монографічні видання;
2) юридичні індивідуальні монографічні видання – (1-ша конкурсна комісія);
3) юридичні підручники;
4) навчальні посібники (практикуми, курси лекцій, хрестоматії та ін.) – (2-га конкурсна комісія);
5) науково-популярні, науково-практичні та довідкові видання у галузі права (збірники нормативних актів, коментарі, довідники та ін.);
6) періодичні юридичні видання, часописи тощо – (3-тя конкурсна комісія);
7) аспірантські та студентські наукові публікації у періодичних юридичних виданнях – (4-та конкурсна комісія).
Як зазначається, з початку Конкурсу загалом до конкурсних комісій надійшло 66 видань. За сьома номінаціями в конкурсі взяли участь 266 авторів. Майже половину субʼєктів, що висунули на конкурс юридичні видання, становлять навчальні заклади з усіх регіонів України, стільки ж – самостійно автори (зведена таблиця – за посиланням).
Загалом конкурсні комісії визнали переможцями Конкурсу (1, 2, 3 премії) 18 видань і 156 авторів, лауреатами (спеціальна відзнака) – 10 видань і 24 автори відповідно. Наприкінці члени Оргкомітету одноголосно ухвалили проєкт рішення, яким було затверджено повідомлення керівників і протоколи засідань конкурсних комісій про підсумки роботи щодо визначення переможців і лауреатів нацконкурсу (з рішенням можна ознайомитися за посиланням).
Крім цього, під час засідання нагородами були відзначені організатори конкурсу (з наказом можна ознайомитися за посиланням).