21 липня 2020, 17:29

Відсьогодні запрацювали імміграційні квоти для іноземних IT-спеціалістів

Прес-служба Мінцифри

Відсьогодні іноземні ІТ-спеціалісти можуть подавати документи на отримання дозволу на імміграцію. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні хочуть скасувати податок на рекламу за кордоном, - Мінцифри".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри у Telegram.

Зазначається, що Уряд визначив квоти імміграції на 2020 рік ще у березні. У межах встановленої квоти українські ІТ-компанії дістануть можливість працевлаштувати додатково 5 000 висококваліфікованих ІТ-спеціалістів на майже постійній основі. Залучені в межах квоти працівники отримають посвідку на постійне проживання. Таким чином, вони можуть 10 років вільно жити та працювати Україні.

"Іноземні спеціалісти, що вже мешкають в Україні, мають подати свої документи у територіальний підрозділ Державної міграційної служби за місцем своєї реєстрації", - ідеться у повідомленні.

Так, фахівці, що перебувають за межами нашої країни, – у консульські установи України за кордоном. Як оформити дозвіл українською та англійською мовами, можна прочитати на сайті.

Також щоб іноземні ІТ-фахівці, які будуть працевлаштовані за імміграційними квотами, дійсно мали високу кваліфікацію, розроблені кваліфікаційні вимоги.

Нагадаємо, послугу єМалятко надаватимуть у ЦНАП.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати