17 квітня 2020, 16:24

Відповідальність за невиконання законних вимог нардепів пропонують посилити

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону № 3354 від 16.04.2020 р. "Про внесення змін до статті 188-19 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет ВРУ розглянув проблемні питання щодо оподаткування діяльності операторів".

Метою законопроекту є створення умов для ефективного здійснення народними депутатами України, передбачених Конституцією України та чинним законодавством України повноважень.

Так, проектом Закону пропонується внести зміни до статті 18819 Кодексу України про адміністративні правопорушення, встановивши відповідальність за ненадання відповіді на депутатське звернення, депутатський запит, а також збільшити розмір вже існуючих санкцій, передбачених у відповідній статті за невиконання законних вимог народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати.

Зазначається, що прийняття даного проекту Закону сприятиме створенню умов для ефективного здійснення народними депутатами України, передбачених Конституцією України та чинним законодавством України повноважень.

 


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати