28 серпня 2015, 15:32

ВАСУ приєднався до всеукраїнського проекту «Україна без сміття»

Прес-служба ВАСУ

У Вищому адміністративному суді України відсьогодні діятиме організований спосіб збору та утилізації макулатури. Це стало можливим завдяки вапровадженню у суді проекту «Зелений офіс» спільно з громадською організацією «Український екологічний клуб «Зелена хвиля», повідомляє прес-служба ВАСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У приміщенні суду встановлено спеціальні бокси для збору відпрацьованого паперу. Наразі в суді є п’ять таких боксів, найближчим часом буде встановлено ще десять.

Планується, що завдяки реалізації проекту «Україна без сміття» Вищим адміністративним судом України не будуть витрачатися бюджетні кошти за вивезення паперового сміття із суду, якого через специфіку роботи дуже багато, що, у свою чергу, забезпечить збереження навколишнього природного середовища. Уже сьогодні для власних потреб ВАСУ закуповує тільки ті паперові товари, які виготовлені з вторинної сировини. У суді запроваджено електронний документообіг, двосторонній друк, енергозберігаючий режим комп’ютерної техніки тощо.

Це одна з перших ініціатив Вищого адміністративного суду України у рамках проекту «Зелений офіс». У подальших планах – впровадження енергозберігаючих технологій та обладнання.

В адміністрації суду переконані, що свідоме і бережливе ставлення до природи повинно поширюватися на всі сфери людської діяльності. У бізнес-середовищі вжиття заходів для охорони і збереження природи, запобігання негативному впливу на неї людської діяльності – це вже не новинка. Потрібно впроваджувати подібні комплексні підходи і в державному секторі, особливо з урахуванням того, що глобальний підхід до цього питання дозволить значно зекономити державні кошти та допомогти економіці нашої країни у такий непростий час.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати