05 червня 2023, 12:30

ВАКС призначив до розгляду справу щодо посадовців Миколаївської міськради

САП

За результатами підготовчого розгляду колегія суддів ВАКС призначила до розгляду по суті справу щодо чинних та колишніх посадовців Миколаївської міської ради, обвинувачених у заволодінні 27 млн грн коштів під час реконструкції Соборної площі у Миколаєві. Про це повідомили в САП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ викрило зловживання на дитячому харчуванні майже на 4 млн грн".

Перше засідання з розгляду по суті призначено на 03.07.2023.

У САП нагадали, що під час досудового слідства було встановлено, що заступник Миколаївського голови та перший заступник одного з департаментів міськради, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою із директорами приватних компаній, забезпечили перемогу у тендері наперед визначеного товариства, яке і виконало роботи з реконструкції Соборної площі.

Проте за результатами експертизи було встановлено, що роботи було проведено за завищеними цінами. У результаті громаді міста завдано збитків на майже 27 млн грн. З деталями можна ознайомитися за посиланням.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати