28 січня 2021, 14:55

В Україні створять Бюро економічної безпеки: прийнято закон

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3087-д "Про Бюро економічної безпеки".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ підтримала законопроект про парламентську службу".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Рішення підтримали 242 народних депутати.

Згідно з пояснювальною запискою, орган має ліквідувати податкову міліцію та оптимізувати органи, які борються з економічними злочинами.

Зокрема, Закон визначає правові основи організації та діяльності Бюро економічної безпеки України.

Документом визначаються завдання, функції та повноваження Бюро економічної безпеки України, контроль за його діяльністю, правовий статус, обов'язки та відповідальність працівників Бюро економічної безпеки України, взаємодія з державними органами, підприємствами, установами та організаціями, компетентними органами інших держав тощо.

Також Законом встановлено, що Бюро економічної безпеки України в порядку, визначеному законом, має безпосередній, у тому числі автоматизований, доступ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів і банків(баз) даних, держателем (адміністратором) яких є державні органи або органи місцевого самоврядування, користується державними, у тому числі урядовими, засобами зв’язку і комунікацій, мережами спеціального зв’язку та іншими технічними засобами.

Нагадаємо, Рада ухвалила постанову щодо соцзахисту населення через підвищення тарифів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати