05 листопада 2020, 14:17

В Україні пропонують ввести штрафи за цькування на роботі

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №4306 від 02.11.2020 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо протидії мобінгу".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла за основу законопроєкт щодо захисту корупційних викривачів".

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроєктом пропонується визначити мобінг як діяння учасників трудових відносин, які полягають у психологічному, фізичному, економічному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно працівника підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами або особами, які працюють за трудовим договором з фізичними особами стосовно інших учасників трудових відносин з метою приниження їх людської гідності за певними ознаками, створення стосовно них напруженої, ворожої, образливої атмосфери та/або примушування учасника трудових відносин до зміни місця роботи.

Законопроєктом також передбачено встановлення адміністративної відповідальності за такі дії, шляхом внесення відповідних змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Передбачено внесення змін до антидискримінаційного та трудового законодавства у частині врегулювання питання протидії мобінгу.

Нагадаємо, Держбюджет-2021 прийнято в першому читанні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати