28 грудня 2022, 12:10

В Україні погодили законопроєкт, що запроваджує безоплатні медогляди для ветеранів та родин загиблих захисників

Пресслужба Міністерства у справах ветеранів України

27 грудня Кабінет Міністрів України погодив розроблені фахівцями Міністерства у справах ветеранів зміни до чинного закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо медичних оглядів. Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як внутрішньому переселенцю зробити переадресацію своїх соцвиплат?".

Так, запроваджуються безоплатні профілактичні медичні огляди не рідше ніж один раз на рік для ветеранів війни, членів родин загиблих (померлих) ветеранів, родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Як пояснили фахівці Мінветеранів, у співпраці з МОЗ Міністерство активно працює над удосконаленням надання сучасних та якісних медичних послуг ветеранам і їхнім рідним.

"Впровадження безоплатних профілактичних медичних оглядів дозволить покращити ефективність заходів із профілактики захворювань серед ветеранів, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих Захисників і Захисниць, виявлення на ранніх стадіях проблем зі здоров’ям та своєчасного надання медичної допомоги. Погоджений Урядом проєкт закону буде спрямований на розгляд до профільного парламентського комітету та подальшого ухвалення Верховною Радою України", – йдеться в повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати