06 травня 2020, 12:15

В Раді зареєстрували постанову про вихід парламенту з карантину 18 травня

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Постанови № 3434 від 05.05.2020 р. "Про організацію роботи Верховної Ради України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет рекомендував Раді направити на доопрацювання програму діяльності Кабміну".

Як зазначається, основною метою прийняття постанови є відновлення роботи Верховної Ради України у звичайному режимі задля забезпечення законодавчого процесу та організації роботи парламенту відповідно до положень Конституції України, Регламенту ВРУ та календарного плану проведення третьої сесії ВРУ дев’ятого скликання, затвердженого постановою ВРУ від 16 січня 2020 р. №462-IX.

Так, проектом Постанови пропонується внести зміни до постанови ВРУ від 17 березня 2020 №534-IX "Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні", визнавши таким, що втратив чинність п. 1 Постанови, зокрема, положення щодо роботи Ради впродовж дії карантину, встановленого КМУ, і до його відміни - у режимі роботи в комітетах, комісіях, депутатських фракціях (депутатських групах), та передбачити, що з 18 травня 2020 р. ВРУ працює відповідно до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання, затвердженого постановою ВРУ від 16 січня 2020 р. №462-IX.

Нагадаємо, законопроект "Про медіа" направлено на повторне перше читання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати