06 травня 2020, 11:07

Комітет рекомендував Раді направити на доопрацювання програму діяльності Кабміну

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Члени Комітету на засіданні 5 травня розглянули проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України. Так, Проектом Постанови №3330 пропонується затвердити Програму діяльності КМУ на строк повноважень Уряду, що був сформований 4 березня 2020 р. на позачерговому пленарному засіданні ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Позачергове пленарне засідання Ради 7 травня: які питання порядку денного".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов представив членам Комітету пріоритети Мінрегіонбуду у Програмі діяльності Уряду в межах відання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Зокрема, він поінформував про основні напрямки стосовно розвитку регіонів:

- формування ефективного місцевого самоврядування та органів державної влади на новій територіальній основі;

- формування адміністративно-територіального устрою України;

- продовження реалізації програми "Велике будівництво", створення якісної транспортної та соціальної інфраструктури;

- збалансований розвиток регіонів; відновлення необхідної для громадян інфраструктури в Луганській та Донецькій областях;

- реформування будівельної та містобудівної галузі, захист інвесторів будівництва від недоброчесних забудовників;

- формування програм щодо забезпечення громадян власним житлом, розвиток іпотечного кредитування тощо.

Як зазначається, члени Комітету під час обговорення наголошували, що урядовий проект є декларативним і його не можна підтримувати. Вони висловили низку зауважень до проекту постанови, зокрема, щодо відсутності конкретики в Програмі діяльності Уряду, а також висловили пропозиції для врахування їх під час доопрацювання проекту.

У результаті Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді направити проект Постанови №3330 на доопрацювання з урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених членами Комітету під час обговорення. Своє рішення Комітет направив головному комітету з опрацювання проекту - Комітету з економічного розвитку.

Нагадаємо, ВРУ ухвалила розгляд "банківського" законопроекту за особливою процедурою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати