22 травня 2020, 17:28

В Офісі Генпрокурора обговорили реформування пенітенціарної системи

Офіс Генерального прокурора

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов провів робочу зустріч із заступниками Міністра юстиції Оленою Висоцькою та Олександром Банчуком, за результатами якої буде створено спільну робочу групу з підготовки базового законопроекту про пенітенціарну систему. До робочої групи також залучать представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, фахівців громадських і правозахисних організацій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Офіс Генерального прокурора готовий до запуску інституту кримінальних проступків".

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Зазначається, що на думку Гюндуза Мамедова, реформа має передбачати чітку систему управління пенітенціарними установами, а також структуру центральних органів влади, що формують та реалізують державну політику у сфері виконання кримінальних покарань. Відокремлення один від одного органів у сфері виконання покарань надасть їм можливість самостійно приймати рішення, пов'язані з порядком та умовами тримання засуджених, а також здійснення пробації.

Говорячи про роль органів прокуратури, заступник Генпрокурора наголосив: "Спочатку ми маємо створити пілотну модель зовнішнього інспектування місць несвободи, зробити її апробацію, а вже потім відмовитися від нагляду прокуратури, щоб належним чином виконати перехідні положення Конституції України. Іншими словами - потрібно бачити, куди ми хочемо передати функцію нагляду".

Нагадаємо, митниця розпочала пілотний проект автоматичного оформлення декларацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати