08 грудня 2020, 12:40

В ОАСК оскаржують обмеження МОН при вступі на правничу магістратуру

Прес-служба ОАСК

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов та заяву про його забезпечення до Міністерства освіти і науки України. Позивач просить суд скасувати обмеження, встановлені МОН стосовно вступу на правничу магістратуру.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскарження призначень до Комісії з регулювання азартних ігор - ОАСК відкрив провадження у справі"

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, йдеться про оскарження окремого положення Стандарту вищої освіти, затвердженого наказом МОН від 17.08.2020, яким передбачено, що прийом на навчання для здобуття магістерського рівня освіти за спеціальністю 081 «Право» здійснюється на базі бакалаврського рівня зі спеціальностей «Право» або «Міжнародне право» за результатами Єдиного фахового вступного випробування.

Також позивач оскаржує затверджені міністерством у жовтні цього року Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році, відповідно до яких, для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра з спеціальностей «Право» або «Міжнародне право», напрямів «Правознавство», «Міжнародне право».

Позивач вважає, що вищезгадані положення Стандарту та Умов прийому в 2021 році, встановлені МОН,  порушують його право на освіту та просить суд вжити заходи забезпечення позову і зупинити їх дію.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо, суд просять визнати нечинним результат конкурсу щодо ескізу великого Державного Герба України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати