11 січня 2022, 15:43

В ОАСК оскаржують окремі пункти Положення про помічника адвоката

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов до Ради адвокатів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскарження заборони відвідувати навчальні заклади з невакцинованими вчителями: ОАСК перейшов до розгляду справи по суті"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач просить суд визнати протиправними окремі пункти Положення про помічника адвоката, затвердженого рішенням РАУ №113 від 25.09.2015 року та Порядку ведення єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням РАУ №26 від 17.12.2012.

Зокрема, позивач оскаржує обов’язкове проходження спеціального курсу-інструктажу введення в професію помічника адвоката у Вищій школі адвокатури НААУ, перелік деяких вимог для внесення даних про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України (п 3.1, 3.2, 3.3, 3.5, 3.6 Положення), розмір внеску за доповнення даних в Реєстрі (50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати) та інше.

На думку позивача, оскаржувані ним пункти не відповідають положенням Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати