27 листопада 2020, 11:42

В ОАСК оскаржують надання згоди на обробку персональних даних при оформленні субсидії

Прес-служба ОАСК

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся з позовом житель міста Кропивницький. Позивач оскаржує одне із положень Постанови Уряду, яким передбачено надання згоди на обробку персональних даних при оформленні субсидії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскарження "карантину вихідного дня": ОАСК зареєстровано 7 позовів"

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, серед вимог позову – визнати протиправним п.46 Постанови Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива». Вказаним пунктом встановлено, що для подання заяви та декларації на отримання субсидії, громадяни повинні надати згоду на обробку персональних даних про членів домогосподарства та членів сім’ї осіб із складу домогосподарства, доходи яких враховуються під час призначення субсидії, даних про доходи та майно.

Позивач вважає, що вимога надати згоду на обробку персональних даних є неправомірним втручанням в його особисте життя та позбавляє його права на отримання субсидії.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.  

Нагадаємо, ОАСК відкрив провадження у справі за позовом Олександра Бабікова до ДБР.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати