26 листопада 2020, 16:44

Оскарження "карантину вихідного дня": ОАСК зареєстровано 7 позовів

Прес-служба ОАСК

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано ще три позови, в яких позивачі просять скасувати встановлений Урядом "карантин вихідного дня".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскарження "карантину вихідного дня" - позивач просить суд стягнути з КМУ пів мільйона гривень моральної шкоди".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Так, за останні два дні з такими вимогами до суду звернулась Луцька міська рада, КП "Тернопільська кінокомісія" та Тернопільська обласна громадська організація "Підприємці Галичини". Відповідачем у вказаних позовах виступає Кабінет Міністрів України.

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за вказаними адміністративними позовами.

Загалом з 12 листопада 2020 року до суду надійшло вже сім позовів, в яких повністю або частково оскаржується постанова Уряду від 11 листопада 2020 року про встановлення додаткових обмежень під час вихідних. Таким чином, кожен четвертий позов до Кабінету Міністрів України, що надійшов до суду за останні два тижні, стосується локдауну вихідного дня.

Нагадаємо, ОАСК відкрив провадження у справі за позовом Олександра Бабікова до ДБР.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати