22 квітня 2020, 10:22

В Апараті Ради розвиватимуть корпоративну культуру

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний підписав розпорядження, згідно з яким затверджено методичні рекомендації щодо розвитку корпоративної культури в Апараті.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


корпоративна культура Читайте також: "Комітет ВРУ розглянув проблемні питання щодо оподаткування діяльності операторів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Згідно з документом, корпоративна культура спрямована на вирішення, зокрема, таких завдань, як формування єдиних етичних стандартів поведінки працівників та забезпечення організаційної єдності працівників.

"Термін "корпоративна культура" значно ширший за "правила етичної поведінки", адже окрім цього включає в себе такі складові, як система лідерства та стиль управління; методи запобігання виникненню конфліктів та їх вирішення; система мотивації, розвитку і самореалізації працівників Апарату; системи зовнішніх та внутрішніх комунікацій; вимоги до рівня професійної компетентності працівників Апарату; особисті якості працівників Апарату; робочі традиції, звичаї працівників Апарату тощо", - вказали у ВРУ.

Як зазначається, методичні рекомендації розроблялися за участі експертів проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи.

Нагадаємо, Президент підписав зміни до держбюджету щодо боротьби з коронавірусом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати