07 лютого 2020, 10:05

В аграрний сектор залучено 19.5 млрд грн завдяки аграрним розпискам

Прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України

Важливим фактором розвитку аграрної галузі, фермерського руху та бізнесу на селі є доступ до фінансових ресурсів. Аграрні розписки, які успішно діють в Україні з 2015 року, допомогли за цей час залучити в аграрний сектор 19,5 млрд грн. Зокрема, у 2019 році видано аграрних розписок на загальну суму 11,8 млрд грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держгеокадастр відкрив новий Е-сервіс для інженерів-землевпорядників".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Одним з результатів нашої співпраці є доступний онлайн Реєстр аграрних розписок, який забезпечує прозорість функціонування аграрних розписок. Також ми плануємо оновити Закон України «Про аграрні розписки», тим само зробивши аграрні розписки ще доступнішими – дешевшими та швидшими в оформленні. Міністерство завжди готове підтримати подібні ініціативи, які дають нові можливості для сільгоспвиробників», - зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Аграрні розписки дозволяють фермерам залучати кредитні ресурси під заставу майбутнього врожаю. Зокрема, на сьогодні вже видано аграрних розписок під 37 видів с/г продукції, в тому числі нішевої та органічної продукції. За словами заступника міністра, рівень невиконання аграрних розписок залишається низьким – близько 1,6%. Це дозволяє створювати привабливий інвестиційний клімат та залучати міжнародних інвесторів. Наразі, вже видано 12 міжнародних аграрних розписок на загальну суму 11 млн грн.

Нагадаємо, з 2022 року в Україні запрацюють оновлені пункти пропуску.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати