24 лютого 2020, 12:08

Уточнення ознак окремих злочинів у сфері службової діяльності: Раді рекомендують прийняти законопроект

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу законопроект щодо уточнення ознак окремих злочинів у сфері службової діяльності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Народні депутати хочуть наділити Голову АМКУ новими повноваженнями без права на звільнення".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, під час розгляду Проект Закону про внесення зміни до ст. 364 Кримінального кодексу України щодо уточнення ознак окремих злочинів у сфері службової діяльності №2621 зазначалося, що його метою є удосконалення положень КК України в частині кваліфікації окремих службових злочинів

Законопроектом пропонується викласти п. 3 примітки до ст. 364 Кримінального кодексу у новій редакції, встановивши, що істотною шкодою у статтях 364, 364-1, 365, 365-2, 367 КК України, якщо вона полягає у завданні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Члени Комітету зазначили, що прийняття законопроекту сприятиме забезпеченню єдності судової практики при розгляді відповідних справ та приведенню положень чинного законодавства України у відповідність із міжнародними стандартами у сфері боротьби з корупцією.

Нагадаємо, Президент підписав закон, що продовжує реформу податкової та митниці.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати