20 січня 2021, 15:21

Урядом удосконалено порядок використання коштів для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю

Прес-служба Мінсоцполітики

20 січня 2021 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю", якою визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2507100 "Реабілітація дітей з інвалідністю".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спрощено порядок надання житлових субсидій".

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Зокерма, викладення в новій редакції Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, дасть змогу: 

- врегулювати проблемні питання першочергового забезпечення реабілітаційними послугами дітей з інвалідністю, які не отримали такі послуги в попередньому бюджетному році внаслідок відсутності бюджетних коштів або у зв’язку з довготривалою хворобою дитини;

- збільшити питому вагу витрат на надання реабілітаційних послуг для однієї дитини;

- включити у граничну вартість реабілітаційних послуг вартість перевезення дитини з інвалідністю;

- спростити адміністративні процедури та прискорити процес надання реабілітаційних послуг.

Так, впровадження цих положень забезпечить доступність послуг для сімей, в яких є дитина з важкою формою інвалідності, яка потребує реабілітаційних послуг, та дасть змогу підвищити якість надання цих послуг у межах граничної вартості.

Нагадаємо, змінено підходи щодо реалізації права на соціальний захист.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати